Firemní kurzy francouzštiny

Obvykle ještě předtím, než firemní kurzy francouzštiny začnou, provede jazykovka ve firmě jazykový audit. Ten rozdělí zaměstnance do několika skupin podle pokročilosti. Firemní kurzy jsou potom obvykle kombinací standardních hodin zaměřených na výuku a hodin konverzace.

Firemní kurzy francouzštiny většinou začátečníkům lektoruje Čech, pokročilé má nezřídka na starost rodilý mluvčí.

Firemní kurzy – jaké jazykovky nabízejí?

Nejčastěji jsou firemní kurzy zaměřené na zdokonalení obchodní francouzštiny. Pro jejich absolvování už je ale potřeba alespoň středně pokročilá znalost francouzštiny. Pod vedením lektora se potom učíte zvládnout běžný obchodní styk, obchodní schůzky, korespondenci a tematickou slovní zásobu.

Firemní kurzy francouzštiny pak mohou být i úzce specializované na konkrétní obor, v tom případě je ale potřeba, aby v něm byl zběhlý i lektor a to obvykle navyšuje cenu kurzu. Některé školy nenabízejí běžné kurzy, ale specializují se právě na nabídku specializovaných firemních jazykových kurzů.

Jazykové školy pak výuku monitorují pro vedení firmy. Váš šéf tak má přehled o tom, jestli firemní kurzy navštěvujete a jak si v nich vedete.

Tipy na firemní kurzy francouzštiny v Praze

Dvakrát týdně můžete docházet na kurzy francouzštiny do jazykové školy London Institute.

I jazyková škola Elvis nabízí firemní kurzy francouzštiny – pro začátečníky i pokročilé.