Francouzština online

Pokud se začínáte učit nebo zlepšujete své znalosti francouzštiny určitě Vás potěší zpráva o možnosti online studia francouzštiny na portálu www.Jazyky-online.info.
Na tomto portálu naleznete množství užitečných informací a materiálů pro francouzštinu, ale také pro: angličtinu, němčinu, španělštinu, ruštinu, čínštinu a japonštinu. Výukové materiály pro všechny tyto jazyky jsou organizovány obdobně, což umožňuje snadnou orientaci a efektivní studium francouzštiny, ale i všech dalších jazyků, které na portálu naleznete.

V sekci francouzština online naleznete přehled francouzské gramatiky, francouzskou slovní zásobu, aplikaci pro procvičování francouzštiny, obrázkový slovník, nejčastěji používané francouzské fráze, množství odkazů a další užitečné informace.

Zde je detailnější charakteristika dvou modulů, které na portálu Jazyky-online.info naleznete.

Francouzská gramatika - tento modul obsahuje přehled nejdůležitější francouzské gramatiky. Stránka je rozdělena na tyto oddíly: podstatná jména, přídavná jména, slovesa, příslovce, spojky a předložky. Pro naučení francouzštiny však není důležitá pouze gramatika, ale také je potřeba mít dostatečnou slovní zásobu. Slovní zásobu nabízí modul francouzská slovíčka. Slovíčka jsou rozdělena do skupin např. oblečení, části těla, město, předměty, čísla, přídavná jména atd.